Skladník / Manipulačný pracovník

BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.

Glejovka 15, 902 03 Pezinok, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladovanie chemikálií na paletách v paletových regáloch
- obsluha VZV a ostatných zverených technologických zariadení
- nakládka a vykládka chemikálií z a do kamiónov a železničných vagónov
- fyzický príjem a výdaj tovarov
- stáčanie a manipulácia s chemikáliami
- paletovanie voľne ložených tuhých chemikálií, rozoberanie paliet na menšie dodávky

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- ponúkame profesionálne zaškolenie
- doprava z Bratislavy do Pezinka a späť je zabezpečená zmluvnou prepravou
- mobilný telefón

Životopisy zasielajte e-mailom alebo poštou na adresu sídla spoločnosti.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

chemické výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v logistických skladoch s chemikáliami vítaná
- odolnosť voči stresu
- zmyslel pre zodpovednosť a detaily
- samostatnosť a precíznosť
- čistý register trestov

- obchodná činnosť s chemickými výrobkami vrátane jedov a žieravín
- kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom
- sprostredkovanie obchodu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2301884  Megjelentetés dátuma: 15.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou