Referent Oddelenia riadenia projektov - projektový manažér

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Sabinovská 16, 820 05 Bratislava 25, Bratislava
Termín nástupu
október 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. spracovanie, predkladanie a riadenie rozvojových projektov regionálneho a nadregionálneho charakteru;
2. registrácia údajov do ITMS (prípadne iných monitorovacích systémov podľa jednotlivých programov), dopĺňanie a aktualizácia údajov;
3. vypracovávanie, predkladanie, prípadne kontrola monitorovacích správ a záverečných správ pre pridelené projekty a ich archivácia;
4. vedenie štatistickej agendy týkajúcej sa príslušných projektov;
5. príprava, zber a vypracovanie zásobníka projektov potenciálnych žiadateľov z verejného a súkromného sektora oprávnených žiadať o nenávratný finančný príspevok zo štrukturálnych fondov v rámci príslušnej oblasti Európskej územnej spolupráce;
6. odborná pomoc pri príprave a vypracovaní rozvojových projektov BSK v rámci projektov cieľa Európska územná spolupráca na území kraja v programovacom období 2014 - 2020;
7. spolupráca s ostatnými odbormi BSK pri príprave rozvojových zámerov a projektov uchádzajúcich sa o nenávratný finančný príspevok zo štrukturálnych fondov, vrátane ich dopadu na rozpočet BSK.

- stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve
- práca v mladom a energickom kolektíve
- program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Vašu žiadosť/motivačný list, životopis a súpis realizovaných investičných projektov prosím zašlite na adresu: [email protected] do 17.08.2017 (štvrtok).
Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.
Kontaktná osoba
Ing. Alexandra Jurčíková, 02/48264425, alexandra.jurčíková@region-bsk.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je STU, Stavebná fakulta, obor dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, precíznosť, vysoké pracovné nasadenie, tímová práca, cieľavedomosť, samostatnosť,
- prax v riadení investičných projektov min. 2 roky

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3155451  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou