Uvádzačka (uvádzač) v divadle

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Židovská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie prevádzky šatne, kontrola vstupeniek na kultúrne podujatia, usádzanie divákov kultúrnych podujatí, predaj bulletinov.

Stručný životopis s fotkou zasielajte na mailovú adresu [email protected]. Bližšie informácie poskytneme na tel.č. 02/59103134

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Príjemné vystupovanie, schopnosť komunikovať s divákmi, časová flexibilita vo večerných hodinách. Minimálny vek uchádzača 17 rokov. Práca je približne na 10 - 12 večerov do mesiaca a program je známy minimálne mesiac a pol vopred.

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2833133  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou