Vodič

BRANKO SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preprava jednodňových moriek do zahraničia
- Preprava násadových vajec v rámci prevádzok spoločnosti (okolie NR)
- Dozor a pomoc s nakládkou a vykládkou prepravovaného tovaru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- aktívna prax (min 2 roky) s vedením vozidla
- samostatnosť, zodpovednosť a presnosť
- čistý register trestov, kvalifikačná karta vodiča
- digitálna karta, doklad o psychickej spôsobilosti

Spoločnosť BRANKO pôsobí v poľnohospodárstve už vyše 40 rokov, momentálne sa však zaoberá rozmnožovacím chovom ťažkých moriek. Našim klientom, po celej Európe, od Francúzska, cez Taliansko, Rakúsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko až po Rusko, dodávame násadové vajcia a jednodenné morky v tej najvyššej kvalite. Nakoľko stále objavujeme nové trhy a rozširujeme kapacity, hľadáme nových šikovných členov do nášho rodinného tímu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1847189  Megjelentetés dátuma: 1.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou