Zubný Lekár/Zahnarzt/Deutschland/Nemecko/Bayern/od 3500.- Eur /Brutto plus podiely na Výkonoch

br-Personalvermittlung und Beratung

Miesto práce
Nemecko/Bayern, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
od 3500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Für unser Klient eine Kette der zahnärztlichen Kliniken suchen wir mehrere Zahnärzte /-innen mit den diversen Standorten in Bundesland Bayern.

Pre nášho klienta, sieť denných zubných kliník v Bavorsku hľadáme viacerých zubných lekárov s nemeckými znalosťami a so silnou motiváciou uplatniť sa na nemeckom pracovnom trhu.
Vhodný kandidáti sú mladí lekári, kt. už absolvovali prvé dva roky svojej praxe a sú schopný samostatne pracovať tak v oblasti konzervatívnej liečby, esteticke liečby, Parodontologie a Protetiky.
Lekárom sú ponúknuté pracovné zmluvy s fixným platom od 3500 Eur plus podiely na výkonoch. 30 dňové dovolenky, príspevky na vzdelávanie, pomoc pri hľadaní ubytovania.

v prípade výkonov, nadštandardné platové ohodnotenie,
príspevky na vzdelávanie, pomoc pri hľadaní ubytovania, pomoc pri hľadaní bývania

ponúkame pomoc pri získaní nemeckej aprobácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nasim klientom je siet zubnych klinik v Bundeslande Bayern,

hladame lekarov pre viacero miest a mesteciek v oblasti Oberpfalz ale tiez Niederbayern a Oberbayern.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku. Ponúka tiež podporu zdravotníckemu personálu z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení, či už lekárom, alebo zdravotným sestrám. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo k naším klientom, do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky, nemeckého pracovného trhu a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2687403  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3500 Eur