Murári

BP BAU, s.r.o.,

Miesto práce
podľa výskytu stavieb, Bratislava, okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat bude dohodnutý pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

bežné stavebné práce podľa potreby spoočnosti

Uchádzači o ponúkané pracovné miesta sa môžu informovať telefonický na tel. č. 037 65 33 107, alebo prostredníctvom mailu na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou priemyselných objektov, poľnohospodárských objektov, bytov a rodinných domov, montáže potrubných rozvodov, rekonštrukciami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 645484  Megjelentetés dátuma: 10.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat bude dohodnutý pri pracovnom pohovore