Výrobný majster na lakovni

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacNástupná základná mzda od 1000 eur. Priemerná mesačná mzda po skúšobnej dobe 1270 eur. Uvádzame minimálnu úroveň nástupnej mzdy, konečná výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia práce zamestnancov na príslušnej zmene, zodpovednosť za celkovú operatívu, práca na 3-4 zmeny
- dôsledná kontrola plnenia úloh podriadených zamestnancov,
- zodpovednosť za plnenie noriem, a dodržiavanie výrobného plánu,
- zabezpečenie a implementácia zmien s cieľom dosiahnuť výrobné ciele (efektiva výroby, PPM, náklady na nekvalitu, zákaznícke reklamácie)
- zodpovednosť za bezpečnosť a čistotu na pracovisku

Práca pre nadnárodnú spoločnosť.
Príplatky noc, wd, nadčas platené nad rámec Zákonníka práce.
Ročný a mesačný bonus.
Bonus za doporučenie nového zamestnanca.
Príspevok za dochádzanie.
Stravné lístky v hodnote 5,50 eur.
Multisport karta.

Ďakujeme uchádzačom za zasielanie životopisov, kontaktovať budeme tých čo spĺňajú uvedené požiadavky. Pripojte prosím Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, projektové, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta so silnými organizačnými schopnosťami, skúsenosťami s vedením menšieho kolektívu zamestnancov v priemyselnej výrobe, s prirodzenou autoritou, výhodou sú skúsenosti z automobilového priemyslu, s aktívnym a dynamickým prístupom pri riešení problémov.
A ochotou, spôsobilosťou pracovať na 3/4 zmeny.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1241128  Megjelentetés dátuma: 15.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac