Mzdový účtovník

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Beluša - Hloža 2520, Beluša, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie kompletnej mzdovej agendy podľa slovenských účtovných štandardov (250 zamestnancov)
  • Pravidelné mesačné uzávierky
  • Príprava mesačných výkazov, daňových prehľadov a hlásení
  • Komunikácia s úradmi a poisťovňami
  • Ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

  • práca v medzinárodnom prostredí
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Prosím, zašlite svoje CV s kontaktnými údajmi. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Znalosť programu Olymp
  • Práca s balíkom MS Office
  • Komunikačné zručnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Flexibilita a samostatnosť

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2749432  Megjelentetés dátuma: 18.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou