Expedient - špecialista logistiky

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.01.2023
1 000 - 1 100 EUR/mesiacMzda od 1000€ (v závislosti od skúsenosti kandidáta) + 13.plat (MBO bonus).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti ako expedient a chceš pracovať pre prosperujúcu medzinárodnú firmu? Tak zbystri svoju pozornosť, pretože hľadáme možno práve teba do nášho zabehnutého tímu expedientov.
Čo bude tvojou úlohou?
- plánovať vývozy, objednávať prepravy u zmluvných dopravcov,
- vytvárať a zodpovedať za správnosť dodacích listov a ostatných dokumentov súvisiacich s vývozom (certificate of origin, colné prehlásenia atď.),
- vyskladňovať zo skladu hotových výrobkov,
- kontrolovať prítomnosť všetkých potrebných sprievodných dokladov (certifikát pôvodu, zhodnosti, špeciálne etiketovanie, ...) podľa štandardného postupu alebo na základe žiadosti korporatívneho obchodno-logistického útvaru (špeciálne požiadavky zákazníkov)
- v súlade s príkazmi priameho nadriadeného riadiť dopravcov pri preberaní materiálu a kontrolovať správne vybavenie a realizáciu pokynov firmy pre odchádzajúce zásielky
- jednať priamo s externými inštitúciami a úradmi pri príprave dokladov potrebných k zásielke do zahraničia a zabezpečovať ich vyzdvihnutie
- aktualizovať údaje v systéme
- reportovať manažérovi úseku plánovania a logistiky.

Čo ti ako firma ponúkame?
- 13. plat (MBO bonus)
- možnosť profesionálneho rastu
- príležitosť vzdelávať sa a rozširovať svoje vedomosti (jazykové kurzy, PC kurzy, iné.)
- flexibilný pracovný čas
- home office
- príjemný kolektív
- firemné akcie (teambuilding, večierok...)
- a iné.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Expedient, Špeditér

Počet rokov praxe

1

- 1-2 roky praxe v zabezpečovaní zahraničnej prepravy
- znalosť anglického jazyka na požadovanej úrovni
- dobré počítačové zručnosti (MS Office - Excel, Word,..)
- znalosť práce so SAP je vítaná
- schopnosť samostatnej práce, zodpovednosť, precíznosť a komunikatívnosť
- schopnosť pracovať pod stresom

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 505168  Megjelentetés dátuma: 30.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac