Údržbár

BONAVITA SERVIS spol. s r.o.

Miesto práce
Topoľčany, okres Topolčany
Termín nástupu
02.05.2017
1000 EUR/mesiac, podľa počtu odpracovaných hodín, platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha, údržba a preventívna kontrola strojnotechnologických zariadení v priemyselnej pekárskej prevádzke.
Práca v 12 hodinových smenách.

- stabilná a dlhodobá práca, príjemné pracovné prostredie, možnosť pracovať v úspešnej spoločnosti
- gastrolístky v hodnote 4,-€
- zaujímavé zamestnanecke benefity ( prídel čerstvých rožtekov, pitný režim, čerstve ovocie a zelenina, príspevok na kultúru a šport a daľšie.)
- preplácanie nadčasov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Vaše štruktúrovane životopisy na uvedenej mailovej adrese:
[email protected]
K veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky, ktorých pozveme najneskôr do 5 pracovných dní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

5

- výrobná a montážna zručnosť, precíznosť , zmysel pre detail
- samostatnosť, schopnosť poradiť si v každej situácii
- zodpovednosť, pracovné nasadenie a skutočný
záujem o pracovnú pozíciu
- vítaná elektrotechnická spôsobilosť

Česko-Slovenská spoločnosť, najväčší výrobca cereálií a trvanlivých pekárskych výrobkov v CE zaoberajúca sa výrobou, dovozom a vývozom potravín pre racionálnu výživu značiek BONAVITA, DOBRÝ ŽIVOT, ACTIVE, KVÁSKOVÝ KNÄCKEBROT, ZAJÍC, DOBRÁ VLÁKNINA, DOBRÁ KAŠE, MOGADOR,

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2528135  Megjelentetés dátuma: 7.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac, podľa počtu odpracovaných hodín, platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore