IT Support

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Karadžičova 2, Twin City A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje technickú podporu obchodných partnerov (predajcov), zabezpečuje spoluprácu s obchodnými zástupcami a externými pracovníkmi a zabezpečuje technickú podporu pre interných klientov počas pracovnej doby a doby pohotovosti. Spolupráca na medzinárodných projektoch v rámci skupiny BNP.

• podpora užívateľov, obchodných partnerov, komunikácia, prevádzkové zabezpečenie v oblasti IT
• zabezpečuje spracovanie výstupov z jednotlivých aplikácií a interface na ostatné prevádzkové systémy
• zabezpečuje správu tlače
• zabezpečuje vytvorenie výstupov/ IT reportov z prechádzajúceho dňa
• práca s dátovými súbormi - selektovať dáta
• poskytovanie informácii užívateľom
• ďalšie prevádzkové činnosti IT

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky ponúka svojim zamestnancom:

- zaujímavú prácu v priateľskej a kolegiálnej atmosfére
- možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
- týždeň dovolenky naviac
- zamestnanecké produktové výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

- prax na pozícii v oblasti IT min. 1 rok
- dobrý prehľad vo výpočtovej technike
- základná znalosť UNIX a CITRIX prostredia výhodou
- základná znalosť sietí LAN
- komunikatívnosť, zodpovednosť, proklientský prístup
- schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
- prehľad o systémoch Win 2008, 2012 na úrovni správca
- znalosť Active directory, Exchange
- práca s dátami a databázovými nástrojmi

Cetelem je obchodnou značkou spoločnosti BNP Paribas Personal Finance, dcérskej spoločnosti BNP Paribas Group, ktorá je lídrom v poskytovaní spotrebiteľských úverov vo Francúzsku a Európe.

Od roku 2016 sme sa stali pobočkou zahraničnej banky, špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov : nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty.
Cetelem sa spája s inováciami v oblasti spotrebiteľského financovania. Ako prví sme uviedli na trh nový distribučný kanál pre úverové produkty. Vďaka jedinečnej technológii umožňujeme získať pôžičku cez Internet a okrem pohodlia vybavenia, jedinečnou výhodou je okamžitý výsledok posúdenia, ktorý žiadateľovi poskytne systém automatického spracovania.
Našou víziou je byť prvou voľbou pre úver a pomáhame tak uskutočniť plány našich klientov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2765300  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou