Junior advokát, advokátsky koncipient

Blaňár & Partners s. r. o.

Miesto práce
Gunduličova 4, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019
900 až 1200 Euro pri nástupe v závislosti od schopností a skúseností, plus odmeny. Advokáti na základe dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária Blaňár & Partners s.r.o. hľadá nového kolegu: junior advokáta alebo advokátskeho koncipienta.
Požadujeme flexibilitu, zodpovednosť, schopnosť pracovať na zlepšovaní svojich schopností, vysoké nasadenie, dobrá znalosť práva a orientáciu v právnych predpisoch a znalosť anglického jazyka. Pracovné skúsenosti zo zahraničných alebo slovenských AK, prípadne v poradenských alebo audítorských spoločnostiach sú výhodou.
Advokátska kancelária poskytujúca právne poradenstvo pre domácich a zahraničných podnikateľov v EN a SK jazyku. Zameranie na súdne spory, korporátne poradenstvo, nehnuteľnosti, dane, projektové poradenstvo, PPP. Miesto pôsobenia: Bratislava.
Životopis v anglickom jazyku zasielajte na email: [email protected]. V žiadosti uveďte Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v rámci výberového konania v zmysle zák. č. 18/2018 Z.z. a GDRP. Po ukončení výberového konania budú osobné údaje neúspešných uchádzačov zlikvidované.

Voľno nad rámec zákonnej výmery dovolenky. Možnosť účasti na externých školeniach a seminároch, perspektíva osobného rastu a možnosť dlhodobej spolupráce, práca v tíme a zároveň získanie skúseností na zaujímavých projektoch.
Viac na osobnom stretnutí.
Bonusy, extra voľno. Detaily budú vyšpecifikované uchádzačom počas osobného pohovoru.

V prípade záujmu zašlite prosím CV (len v anglickom jazyku) na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálny prístup, flexibilita, zodpovednosť, vynikajúca znalosť práva a orientácia v právnych predpisoch, schopnosť pracovať samostatne, schopnosť dlhodobo na sebe pracovať a zlepšovať sa, minimálne 1 rok praxe (aj počas štúdia) v advokátskej kancelárii, na katastri nehnuteľností, v organizáciách poskytujúcich poradenstvo pri čerpaní EU fondov, na ministerstvách a ostatných ústredných orgánoch štátnej správy, v renomovaných spoločnostiach atď.

Advokátska kancelária poskytujúca právne poradenstvo pre domácich a zahraničných podnikateľov v EN a SK jazyku. Zameranie na komplexné korporátne a transakčné poradenstvo, real estate, projektové financovanie, PPP projekty, pracovné právo, daňové právo, súdne spory, arbitráže (vrátane medzinárodných), právo EU atď.. Miesto pôsobenia: Bratislava, Košice.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2619829  Megjelentetés dátuma: 6.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 až 1200 Euro pri nástupe v závislosti od schopností a skúseností, plus odmeny. Advokáti na základe dohody.