Senior Dispečer Blaguss Slovakia s.r.o

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 70, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Rozdeľovanie práce medzi vodičov, organizovanie a koordinovanie prepráv pri dodržiavaní termínových požiadaviek klientov a dodržiavaní platnej legislatívy, komunikácia s vodičmi a klientmi (prevažne v anglickom jazyku).
-Sledovanie priebehu prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií.

-zamestnanie v stabilnej spoločnosti
-stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, mobilný telefón aj na súkromné účely a ďalšie.

Záujemcov o uvedené pracovné miesto, prosíme o zaslanie svojho životopisu v anglickom a slovenskom jazyku na adresu [email protected]
Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

-Predchádzajúca skúsenosť na pozícii dispečera /disponenta v oblasti dopravy podmienkov
-Znalosť dopravného trhu, AETR
-Skúsenosti s riadením vodičov
-Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, lojálnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa, tímový hráč.
-Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
-Znalosť maďarského jazyka výhodou nie podmienkou

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3055305  Megjelentetés dátuma: 11.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou