Dispečer

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 70, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozdeľovanie práce medzi vodičov, organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť, platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov, komunikácia s klientmi (prevažne v anglickom jazyku).
- Sledovanie priebehu prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií.

- Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti.
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, mobilný telefón aj na súkromné účely, kurz nemeckého jazyka a ďalšie.

Záujemcov o uvedené pracovné miesto, prosíme o zaslanie svojho životopisu v anglickom a slovenskom jazyku.
Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúca skúsenosť na pozícii dispečera/disponenta v oblasti dopravy výhodou.
- Znalosť dopravného trhu, AETR.
- Skúsenosti s vedením podriadených - vodičov.
- Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, lojálnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa, zmysel pre tímovú prácu.
- Aktívna znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU.
- Znalosť maďarského jazyka výhodou

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2769163  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1300