Prevádzkový manager

Black a White, a. s.

Miesto práce
Klobučnícka č. 7, 811 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
25. 06. 2012
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie vybranej agendy firmy a projektov, ktoré spoločnosť realizuje.
Jedná sa o priame zabezpečovanie stavebno-ekonomických činností, a inžinierskej prípravy stavieb.
Komunikácia s katastrálným úradom nehnuteľností, stavebným úradom, a ďalšími partnermi v rámci inžinierngu.

Zamestnávateľ ponúka bezplatne: možnosť absolvovať golfovú školu a
vo voľnom čase neobmedzene hrať golf

V prípade, že Vás táto ponuka práce zaujala svoju žiadosť o prijatie do trvalého pracovného pomeru a štruktúrovaný životopis môžete zasielať na adresu: [email protected], alebo faxom na číslo: 02/544 32 127 alebo na adresu v sídle spoločnosti:
Black a White, a.s.
Klobučnícka 7
811 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie investičného procesu, zálladná znalosť katastrálneho zákona, a inžinierskej prípravy stavi

Počet rokov praxe

10

samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť a lojálnosť k firme,

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2017 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1269305  Megjelentetés dátuma: 4.6.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou