Elektroprojektant Junior

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a projektovanie elektrických schém s riadiacimi systémami Siemens, Schneider, B&R, Mitsubishi...;
Tvorba elektro projektov;
Práca v SW EPLAN;
Dohľad nad správnym zapojením a stupňa dokončenia elektroinštalácií;
Spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami v organizácii;
Tvorba súpisu materiálu, žiadaniek na nákup.

Priestor pre odborný a profesijný rast;
práca v mladom kolektíve;
firemné akcie;
balík zamestnaneckých benefitov...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené elektrotechnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z.z. - min. § 21;
Čítanie schém - nutné;
Návrh a projektovanie pneumatických a hydraulických schém - výhodou;
Znalosť produktu EPLAN;
Znalosť iných SW v príslušnej oblasti - výhodou;
Zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť;
Iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov;
Ochota učiť sa, snaha pomáhať.

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2794156  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou