Skladník

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie skladového hospodárstva v spolupráci s hlavným skladníkom;
Fyzické preberanie dodaného materiálu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov;
Kontrola, odsúhlasovanie, archivácia došlej obchodnej dokumentácie,
Aktualizácia údajov o skladových zásobách v informačných systémoch, evidencia pohybu zásob a vedenie všetkých požadovaných informácií a záznamov o zásobách;
Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach,
Dodržiavanie bezpečného a prehľadného uloženia materiálu,
Spravovanie skladových zásob a vykonávanie pravidelných fyzických inventúr (príjemky, výdajky),
Správne smerovanie výdaja priameho materiálu zo skladu na projekty, objednávky, pracoviská;
Príležitostný osobný odber materiálu priamo u dodávateľa;
Operatívne nákupy materiálu;
Evidencia pracovného náradia organizácie a vedenie požičovne náradia;
Efektívna komunikácia s oddelením nákupu ohľadne riadenia stavu zásob a dodávateľských vzťahov.
Zastupovanie nákupcu v prípade potreby alebo v jeho neprítomnosti;
Drobné administratívne úkony spojené s výkonom činnosti;
Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného;
Zodpovednosť za dodržiavanie súvisiacich procesov podľa ISO;
Zodpovednosť za všetky vykonávané činnosti vyplývajúce z platných vnútorných predpisov a z popisu pracovných činností.

Odborný a profesný rast;
Práca v mladom kolektíve;
Firemné akcie;
Balík zamestnaneckých výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame veľmi dobrú orientáciu v zásobách - Elektro a Mechanika !

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2749580  Megjelentetés dátuma: 2.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou