Elektromechanik

Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
asap
3 - 5 EUR/hod.od 3 € do 5 € ; (celková hrubá mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje plynulý chod strojných zariadení
Nastavovanie a prestavovanie strojných zariadení
Opravy a údržba strojných zariadení
Evidencia strojov a náhradných dielov v PC
Práca v dvojzmennej prevádzke

• Trvalé pracovné miesto kmeňového zamestnanca
• Motivujúci systém odmeňovania
• Vianočnú a dovolenkovú odmenu
• Výhodnú cenu závodného stravovania
• Zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanik, elektrotechnická spôsobilosť - min. § 22

spoľahlivosť
ochota

Sme spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry (elektrospotrebiče, profesionálne náradie apod.). Na Slovensku vyrábame od r. 1992. Spoločnosť patrí, od mája 2017, do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2762993  Megjelentetés dátuma: 9.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 - 5 EUR/hod.od 3 € do 5 € ; (celková hrubá mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta)