Obsluha CNC

BeShapeTech k.s. - Bernecker Group

Miesto práce
Bedzianska cesta 731/380, 956 31 Krušovce, okres Topolčany
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha švajčiarskych CNC sústruhov TORNOS , EVO DECO (2 vretenových automatov) s riadiacim systémom FANUC
a nemeckých sústruhov INDEX s riadiacim systémom SIEMENS.
Výroba súčiastok z AL.
Meranie súčiastok podľa výkresovej dokumentácie, zapisovanie prípadných korekcií do strojov, príprava materiálu pre dlhotočný automat (zrazenie hrán).
Znalosť meradiel a výkresovej dokumentácie nutná.

práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
práca v príjemnom kolektíve
nárok na stravné lístky v hodnote nad rámec zákona, pracovné oblečenie
preplácanie nadčasov
15% bonus za dochádzku
nárok na 13. plat podľa platných kritérií (dochádzka, vyhodnotenie 5S)
nárok na 14. plat podľa platných kritérií
možnosť využitia firemného taxíka
možnosť využiť 1x v mesiaci masáže

Informácie o výberovom konaní

Nástup do zamestnania možný ihneď.
Interné školenie zamestnanca cca 1 mesiac.
Práca na 3 zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

CNC obrábacie stroje

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť

Spoločnosť BeShapeTech k.s. Krušovce, člen skupiny Bernecker Group, sa zaoberá kovovýrobou dielov prevažne pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2453996  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018