Údržbár

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Kráľová pri Senci
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
základná zložka mzdy vo výške 1 000,00 EUR brutto mesačne + výška pohyblivej zložky mzdy bude prezentovaná pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie harmonogramu plánovaných činností, súvisiacich s údržbou objektov prevádzok čerpacích staníc BENZINOL na území SR ako aj ďalších polyfunkčných objektov
- služobné cesty v rámci SR
- poskytovanie súčinnosti pri výkone odborných prehliadok a revízií, spolupráca pri odstraňovaní zistených nedostatkov a jednoduchých porúch
- vykonávanie drobných opráv súvisiacich s vodoinštaláciou
- údržba zelene (kosenie trávy, strihanie okrasných drevín, vykonávanie chemických postrekov proti burine a škodcom)
- starostlivosť o areál, odstraňovanie snehu
- ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení
- dodržiavanie BOZP, PO a pracovného poriadku zamestnávateľa

Hlavný pracovný pomer, pracovný čas 40 hod/týždeň, pondelok - piatok

- podpora zo strany zamestnávateľa pri osobnostnom rozvoji zamestnanca
- motivačný systém odmeňovania, odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív v slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- stravovacia karta
- zamestnanecká zľavová karta (zľava na PHM BENZINOL a na tovar zo shopu čerpacích staníc BENZINOL)
- sociálne benefity (napr. dodatková dovolenka nad rámec zákona)
- finančný jednorazový bonus pri narodení dieťaťa, uzatvorenia manželstva, životného jubilea
- vianočný balíček pre zamestnanca
- vianočný večierok

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku, v ktorom popíšte konkrétne všetky manuálne zručnosti, ktorými disponujete, ktoré odborné manuálne práce viete vykonávať. Do výberového konania budú zaradené len tie životopisy, ktoré budú obsahovať presný popis Vašich odborných, manuálnych zručností a skúseností z praxe. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BENZINOL SLOVAKIA s.r.o. pre účely výberového konania

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou SOU so zameraním na vodoinštalačné práce, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme šikovného a manuálne zručného tímového hráča, ktorý:
• je schopný samostatne pracovať , má aktívny a zodpovedný prístup k práci
• má rýchlu adaptáciu na nové prostredie
• má všeobecné manuálne zručnosti a skúsenosti s vedením dodávky
• je kreatívny, flexibilný, dôsledný
• výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s vodoinštalačnými prácami
• bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére tímu

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2732820  Megjelentetés dátuma: 17.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy vo výške 1 000,00 EUR brutto mesačne + výška pohyblivej zložky mzdy bude prezentovaná pri osobnom pohovore