Vedúci obchodného oddelenia

BCO media s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete zabezpečiť, aby obchod fungoval?
Ste schopný zistiť potreby klienta?
Nemáte problém komunikovať?

Ak áno, potom hľadáme pravdepodobne Vás.

Sme konzultačná spoločnosť so zameraním na zvyšovanie ziskov našich klientov. V našom portfóliu máme 180 firiem rôzneho zamerania a veľkosti. Pracujeme len s majiteľmi firiem alebo s riaditeľmi, ktorí musia mať pridelené vysoké kompetencie na samostatné rozhodovanie.
U nás si dokážeš vybudovať príjem, ktorý nemá strop. Hľadáme riaditeľa, ktorý vybuduje bezkonkurenčný tím predajcov. Pozor, nehľadáme teoretika, hľadáme človeka z praxe, ktorý vie preukázať výsledky.
Náplň práce:
- Zorganizovanie obchodu
- Obchodné aktivity s cieľom predaja produktov a služieb klientom
- Starostlivosť o stálych a nových klientov
- Priama komunikácia s klientom
- Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a aktívny predaj
- Telefonické kontaktovanie existujúcich aj potenciálnych klientov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme obchodná, marketingová a konzultačná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti startupového a podnikateľského poradenstva v oblasti malých a strednýc . Zvyšujeme klientom zisky, tržby a nastavujeme systém. Vyhľadávame investorov a investičné príležitosti, štartujeme nové projekty a odovzdávame ich našim partnerom.
ID: 2993991  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou