Učiteľ/ka v súkromnej anglickej škôlke

BBHill 1 s. r. o.

Miesto práce
Na Zlatej nohe 3, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viesť výchovno-vzdelávaciu činnosť orientovanú na všestranný rozvoj osobnosti detí predškolského veku a príprava dieťaťa na školu s využitím individuálneho prístupu po splnení podmienok určených všeobecne záväzným právnym predpisom a internými štandardami BlueBerry Hill.
Výchovno-vzdelávacia činnosť je zameraná najmä na rozvíjanie vedomostí, zručností a návykov a na všestranný rozvoj osobnosti detí predškolského veku s využitím špecifických diagnostických, výchovných a vzdelávacích metód, spojená s poradenskou a metodickou činnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predškolská/elementárna pedagogika - liečebná pedagogika - psychológia - pedagogika - sociálna pedagogika - sociálna práca - špeciálna pedagogika – hudobná a výtvarná výchova - logopédia - angličtina

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

láskavý vzťah k deťom, tvorivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Súkromná anglická škôlka s medzinárodnou klientelou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2810848  Megjelentetés dátuma: 24.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou