Asistentka v advokátskej kancelárii

BBH advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 400 EUR/mesiacvrátane 13. a 14. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne, organizačné a sekretárske práce,
- úprava dokumentov,
- komunikácia a korešpondencia s notármi, exekútormi, súdmi a inými štátnymi orgánmi,
- asistentská podpora a pomoc pre pracovníkov kancelárie,
- vybavovanie telefonickej, emailovej a poštovej korešpondencie, formátovanie, archivácia,
- evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty,
- práca s elektronickou schránkou (UPVS),
- zabezpečovanie a nákup kancelárskych potrieb,
- prvý kontakt s klientmi, príprava a podávanie občerstvenia klientom.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta,
- teambuildingové aktivity,
- športový program Multisport.

V prípade záujmu svoje životopisy v slovenskom jazyku spolu s fotografiou zasielajte, prosím, na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť práce v programe Word, s dôrazom na formátovanie dokumentov,
- prax na podobnej pozícii výhodou,
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
- samostatnosť,
- multitasking,
- príjemné vystupovanie,
- systematickosť pri práci.

BBH advokátska kancelária, s.r.o. je renomovaná advokátska kancelária, ktorá je súčasťou etablovanej a prosperujúcej siete advokátskych kancelárií BBH. V súčasnej dobe BBH pôsobí, okrem Slovenskej republiky, aj v Českej republike v Prahe ako BBH, advokátní kancelář, s.r.o.
Našimi hodnotami sú tímový duch, profesionalita a proklientsky orientovaný prístup. "Úspechy našich klientov hovoria za nás".
Ak máte záujem zapojiť sa do tímu, kde sú medziľudské vzťahy rovnako dôležité ako profesionalita, kontaktujte nás na: [email protected] alebo na telefónnom čísle +421-2-208 610 20.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1276155  Megjelentetés dátuma: 5.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac