Obchodný riaditeľ

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Vajnorská 89
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
21.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za strategický rast a riadenie obchodných funkcií spoločnosti s cieľom dosahovať plánovaný predaj, ziskovosť a optimálny zákaznícky servis
Vybudovanie, riadenie a kontrola obchodného tímu
Plánovanie a definovanie obchodnej stratégie spoločnosti
Príprava a implementovanie ročného obchodného plánu a budgetov
Implementovanie obchodných a marketingových stratégií a procesov na trhu
Vedenie strategického vyjednávania s kľúčovými zákazníkmi a partnermi ohľadne cien a podmienok spolupráce
Akvizícia kľúčových obchodných partnerov
Coaching a tréning členov obchodného tímu
Monitorovanie a reporting aktivít konkurencie
Plnenie iných stanovených cieľov v zmysle stratégie spoločnosti
Spracovávanie analýz predaja, obratu a plnenie plánu tržieb, reportovanie činnosti pobočiek/oddelení
Vyhodnocovanie dosahovania cieľov zamestnancov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikačné schopnosti, prezentačné schopnosti, organizačné schopnosti, schopnosť projektového riadenia,schopnosť plánovať,spoľahlivosť,zodpovednosť,dôslednosť,flexibilita,vysoká miera samostatnosti,schopnosť znášať stres,orientácia na výsledky, strategické a koncepčné myslenie, ambicióznosť,dôveryhodnosť

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1542073  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou