Asistentka konateľa spoločnosti

BAU AG s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1200 EUR (v závislosti od počtu hodín)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientmi, vypracovanie cenových ponúk, sprevádzanie konateľa pri návštevách obchodných partnerov a klientov za účelom prekladu komunikácie z/do nemeckého jazyka, vystavovanie faktúr

Služobný mobil, služobný notebook

PROSÍM ŽIVOTOPISY ZASIELAŤ LEN V NEMECKOM JAZYKU!!! Po zaškolení možná zmena zo skráteného úväzku na plný úväzok. Možnosť práce z domova. Pri sprevádzaní konateľa vycestovanie do Rakúska, prípadne do Čiech. Z toho hľadiska je výhodou bydlisko v blízkosti hranice s Rakúskom a ČR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, príjemné vystupovanie.

Spoločnosť sa zaoberá najmä sprostredkovaním obchodov medzi obchodnými partnermi na Slovensku, v Rakúsku a v Českej republike.

Prostredníctvom našich zamestnancov sa opierame o 26 ročné skúsenosti v stavebníctve. Okrem Slovenska a Čiech ponúkame naše služby aj na území Rakúska.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2827494  Megjelentetés dátuma: 26.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1200 EUR (v závislosti od počtu hodín)