Obchodný zástupca

BAPE FOOD s.r.o.

Obrancov Mieru 6, PrešovV, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZÍCIA NA: VÝCHODNÉ SLOVENSKO , 1/2
Ideálne bydlisko: Prešov a okolie
Zastúpenie spoločnosti BAPE FOOD trade s.r.o. u klientov. Predaj potravín a starostlivosť o zákazníka v systéme MALOOBCHOD/VEĽKOOBCHOD/B2B-VÝROBA, tvorba a hľadanie nových príležitostí a odbytu produktov celého portfólia. Plánovanie akcií a ich manažovanie k dosiahnutiu požadovaného predaja v spolupráci s centrálou spoločnosti. Efektívna komunikácia v rámci firmy. Požadujeme výborné komunikačné schopnosti, chuť pracovať v mladom a dynamickom kolektíve, schopnosť sústrediť a orientovať sa na výsledok.

firemný automobil, mobilný telefón, tablet, možnosť nákupu distribuovaného tovaru za skladové ceny, firemné teambuildingy,

Človek, ktorý má ambíciu sa presadiť a dostatočne obetovať čas na dosiahnutie cieľa .
Rozvoj firmy priamoúmerný jeho výkonu odmene a možnosti postupu v hierarchií firmy.
Životopisy s pripojeným motivačným listom zaslať výhradne mailom na adresu: [email protected] alebo priamo linkom cez portál profesia.sk do piatku: 20.09.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

DISTRIBÚCIA POTRAVÍN - VEĽKO A MALOOBCHOD

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme samostatného, zodpovedného, čestného človeka, so schopnosťou predať tovar a mal by mať obchodného ducha. Nehľadáme individuality, ale poctivého tímového hráča s pozitívnym myslením. Podmienkou je chuť cestovať za zákazníkmi v rámci zvereného regiónu a chuť učiť sa novým veciam, zdolávať výzvy a neschovávať sa za možné problémy ale nájsť ideálne riešenia. Obchod je živý organizmus s kopou výziev. Ak si myslíš, že je to tá ideálna voľba pre teba neváhaj a napíš.

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa importom, exportom a distribúciou potravín v rámci Európskej únie a spolupráca s najstabilnejšími veľkoobchodnými a maloobchodnými hráčmi na Slovensku. Nemalou časťou obchodu je aj spolupráca s top zákazníkmi B2B výroba. Viac info o nás na www.bapefood.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2951649  Megjelentetés dátuma: 23.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na pohovore