Predavačka barmanka- Bratislava -Schokocafé Maximilián Delikateso - Hlavné nám.

BAM - EKO a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď,resp.podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj exkluzívneho tovaru v našej cukrárni, t.j. alko, nealko, káva, čaj, cukrovinky, bonboniery, čokolády, keksy, napolitanky, cukríky, ako aj príprava darčekových košov, balíkov a darčekové balenie tovaru, tiež príprava nápojov, obsluha za pultom.

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPIS + FOTOGRAFIU
pošlite e-mailom na uvedenú adresu. Vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemný vzhľad a vystupovanie, flexibilita - ochota prispôsobiť sa požiadavkám firmy, čestnosť, zodpovednosť, obetavosť, loajálnosť, pracovitosť, serióznosť.

eshop ,siet obchodov DELIKATESO

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2628508  Megjelentetés dátuma: 12.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700 EUR/mesiac