Inžinier kvality

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora fungovania systému riadenia kvality v rámci závodu
  • Vedenie tímu laboratórnych technikov
  • Zastrešenie systému kvality a metrológie
  • Kontrola postupov výroby
  • Vykonávanie testov a reporting
  • Správa databázy nezhôd
  • Riešenie požiadaviek na oddelení kvality
  • Komunikácia s internými a externými zákazníkmi ohľadom reklamácií
  • Participácia na vytváraní plánu investícií v rámci oddelenia kvality
  • Spolupráca na medzinárodných projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Vysokoškolské vzdelanie s chemickým zameraním
  • Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Proaktívny prístup k práci
  • Inovatívne myslenie
  • Komunikačné zručnosti
  • Tímový hráč
  • Vodičský preukaz B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2832868  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou