Elektrikár

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie elektrických a mechanických opráv na výrobných strojoch a zariadeniach
  • Vykonávanie opráv pneumatických a hydraulických systémov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami

  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
  • Priestor pre kariérny rast
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • 13. plat
  • Vernostný bonus
  • Iné benefity podľa sociálneho balíčka spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
  • Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou
  • § 22 vyhláška podmienkou
  • Znalosť systému SAP výhodou
  • Flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
  • Pozícia vhodná i pre absolventa

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2821686  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou