Murár - Holandsko

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Stavba, vymieňanie, oprava tehál, kameňa, dlaždíc alebo keramických štruktúr a povrchov
  • Udržiavanie stien tehlových alebo kamenných
  •  Miešanie malty, ukladanie tehál a kameňov, betónových chodníkov, výroba a oprava schodov, omietky na stenách a podlahách
  • Oprava a výmena tehlových alebo kamenných komínov
  •  Inštalácia a oprava podlahových a nástenných dlažieb
  • Práca s plánmi, odhad murárskych prác
  • Pri murárskych prácach občas vedľajšie tesárske práce
  • Prideľovanie práce pomocníkom alebo učňom

  • Ubytovanie plne hradené zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Klient pôsobí v oblasti stavebníctva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Manuálna zručnosť
  • Ochota pracovať dlhodobo v zahraničí
  • Fyzická zdatnosť
  • Aktívny anglický alebo nemecký jazyk
  •  Schopnosť pracovať s plánmi a technickou dokumentáciou
  • Anglický ALEBO Nemecký jazyk - technická terminológia

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2787361  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou