Vodič

B & B, spol. s r.o.

889, 02321 Korňa, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz sypkých materiálov v SR

Naša spoločnosť hľadá šoféra na prevoz sypkých materiálov, ide o prácu výlučne vrámci SR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, flexibilnosť

História spoločnosti siaha do r.1993. Od svojho vzniku dokazuje, že na trhu sa dá uspieť len s kvalitne prevedenou prácou. Dôkazom toho je rada väčších i menších stavieb, kt. firma realizovala. Aj obdobie po zmene majiteľa je toho dôkazom. Stačí len spomenúť stavby ako rekonštrukciu strechy OU a mosta v Korni, KNsP v Čadci, DSS Likavka , HZ v okolí Považskej Bystrice, MŠ v Košeci a.i. Všetko toto by sa nedalo zvládnuť bez kvalitného kolektívu s výbornou prácou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3069980  Megjelentetés dátuma: 19.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou