Mzdy od 750 € v čistom. Montážny pracovník/Obsluha strojov

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 2/3 zmenná prevádzka
- výroba chladiacich zariadení
- montovanie jednotlivých komponentov chladiacich jadier a ich vkladanie do montážnych strojov
alebo
obsluha strojov, vkladanie kusov do stroja a následné vykladanie, premeranie a vizuálna kontrola, práca s technickými výkresmi

- dlhodobá stabilná práca pre mužov aj ženy
- vhodné aj pre ABSOLVENTOV
- zabezpečené UBYTOVANIE
- nástup možný IHNEĎ! aj STRAVA
- príspevok na DOPRAVU

Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnych číslach:
0918 450 105
0948 474 093

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je súčasťou dánskej rodinnej spoločnosti s takmer 100 ročnou históriou v oblasti strojárstva a je jedným z popredných svetových výrobcov chladiacich zariadení a chladiacich systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 2638899  Megjelentetés dátuma: 26.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 € v čistom