PHP developer pre Auto - moto inzerciu

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa kódovanie a máš rád autá? U nás máš ideálnu možnosť spojiť tvoje hobby s prácou! Pripoj sa k nám a ovládnime spolu online auto-moto svet :)

Sme tím auto-moto nadšencov, ktorí sa snažia každým dňom zlepšovať kvalitu svojich webov a práve teraz hľadáme nové posily do svojho tímu.

Spolu s produkťákmi, grafikom a ostatnými webdevelopermi máš možnosť dlhodobo ovplyvňovať rozvoj Autobazar.sk a pridružených projektov (Noveauta.sk, ABmanager.sk, Nawebe.sk, Autozor.sk).

Dôležité je vedieť prakticky použiť PHP, HTML5 ,CSS3, Javascript a MySQL.

Mimo toho budeš
- vyberať informácie z miliónov dokumentov v Elasticsearch
- vytvárať otestované Composer balíčky používané v celom tíme
- optimalizovať web pre desať tisíce používateľov
- podieľať sa na návrhoch riešení
- úzko komunikovať so svojím produkťákom a kolegami v tíme
- stretneš sa s technológiami ako Elasticsearch, Redis, MogileFS, RabbitMQ a privítame aj návrh aj nových technológií

Ak narazíš na niečo, s čím si nebudeš vedieť poradiť, nevadí, radi ti pomôžu skúsenejší kolegovia.

- ak ti záleží na dobrých vzťahoch v práci, si na dobrej adrese, je tu vynikajúce firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj dobrí kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať, kvízovať, laserovať a užijú si aj v práci kopec zábavy
- pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiach a trendoch
- navštevujeme odborné konferencie
- skvelé teambuldingy, raňajky, grilovačky, novoročné tématické párty
- flexibilná pracovná doba, moderné technické vybavenie, stravné nad rámec zákona, káva, čaj, ovocie, zelenina
- pracuje sa v príjemných, moderných a podnetných priestoroch kúsok od historického centra v Žiline na Murgašovej ulici

Ak si sa práve rozhodol/a, že chceš byť aj Ty našou súčasťou, pošli svoje CV spolu s referenciami na [email protected]. Komunikovať s tebou bude Stanka.

Pohovoru sa báť nemusíš , vždy sa nesie v príjemnej atmosfére a bavíme o tvojich skúsenostiach, znalostiach a vzájomných pracovných predstavách.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

- v PHP máš dlhodobejšie skúsenosti s objektovým programovaním
- zaujímaš sa o novinky v tejto oblasti
- si iniciatívny a sám navrhuješ riešenia, prípadne sa rád zúčastníš diskusie o navrhovanom riešení v tíme

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2510869  Megjelentetés dátuma: 10.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou