Hľadáme kuchára do novej burgrárne v Petržalke

AVIKAM, s.r.o.

Miesto práce
Bzovícka 38, 851 07 Bratislava - Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200 v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvoreného fast foodu, hľadáme kuchára. Strava sa pripravuje čerstvá- nie polotovary.

Zodpovednosť za dodržiavanie technológie prípravy pokrmov,
Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
zodpovednosť za skladové zásoby surovín
Zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.

Práca v kuchyni s úplne novým zariadením.
dlhodobé a perspektívne zamestnanie
Priateľský kolektív
zabezpečená strava počas pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia- nie je však podmienkou – ak máš vzťah k vareniu radi Ťa zaškolíme.

Ochota pracovať na pracovné zmeny- krátky/dlhý týždeň
odborné zručnosti, zodpovednosť, samostatnosť a serióznosť
prax v príprave hamburgerov vítaná
platný zdravotný preukaz

Sme rozbiehajúca sa burgráreň na konci Petržalky. V našej ponuke sú prevažne hamburgeri a šaláty.
ID: 2730210  Megjelentetés dátuma: 20.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1200 v čistom