Atraktívna ponuka práce v skladoch neďaleko mesta Manchester - základy AJ ! Nízke vstupné náklady! Doprava doUK zdarma!

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Burnley, Stoke on Trent, Veľká Británia
Termín nástupu
dohodou
9,30 €/ hod, 7,20GBP/hod , od 241 CZK/hod (možnosť zvýšenia po zapracovaní)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame práce v distribučných logistických centrách (skladoch) neďaleko mesta Manchester. Na obsadzovaných pozíciách si vystačíte so základmi AJ!
Prevádzky zodpovedajú za uskladnenie a distribúciu produktov jednotlivých spoločností, s ktorými aktívne spolupracujeme v rámci Veľkej Británie. Úspešní uchádzači budú pridelení ako skladoví pracovníci pracujúci v modernom, poloautomatizovanom sklade. Práca bude zahŕňať všeobecné povinnosti skladníka, vrátane vyzdvihnutia objednávok, balenia, skladania a bežných ad hoc úloh.
Práca zahŕňa základné povinnosti pre rôzne pracovné pozície v sklade ako sú:
- vykladanie a balenie tovaru,
- prebaľovanie tovaru,
- riadenie zásob,
- kontrola kvality,
- ostatné pomocné práce súvisiace s prevádzkou

Ubytovanie:

Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch v blízkosti Vášho pracoviska. Na výber sú jedno ale dvojlôžkové izby s kompletným sociálnym zariadením.
Cena ubytovania: 65 GBP/týždeň (double room)
75 GPB/týždeň (single room)

Po príchode si Vás naši koordinátori prevezmú a zdarma dovezú do miesta ubytovania.

- anglický jazyk základná úroveň slovom aj písmom (na pohovore bude krátky rozhovor v AJ)
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť

Pomoc s vybavením všetkých vstupných záležitostí
(NIN, bankový účet, telefónna karta).

Príplatky za prácu v noci.

Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.

Zabezpečené ubytovanie.

Pomoc s rezerváciou letenky či lístka na autobus.

Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním.

Možnosť práce pre páry.

Nízke vstupné náklady!!! – pomôžeme Vám s Vašim finančným zaťažením na začiatku pobytu! (bližšie info v pracovných ponukách na našom webe www.trsczechoslovakia.com )

V prípade záujmu, posielajte svoje žiadosti spojené s CV v slovenskom a anglickom jazyku na emailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnych číslach: +421 (650) 44 00 04, +421 905 553 550, +421 905 553 551 každý pracovný deň od 08:00 – 16:30.
www.trsczechoslovakia.com

Spoločnosť TRS CzechoSlovakia, s. r. o. má záujem o získanie Vašej plnej dôvery. Sme pevne prepojení s našimi partnermi na anglickom trhu práce s hlavnou úlohou vykonávania náboru pracovníkov. Spolupracujeme s distribučnými skladmi v oblasti textilného, nábytkárskeho či farmaceutického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2529526  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 9,30 €/ hod, 7,20GBP/hod , od 241 CZK/hod (možnosť zvýšenia po zapracovaní)