Autoklampiar, automechanik

AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovská cesta 69, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a údržba motorových vozidiel v autorizovanom servise.

Všetky informácie o ponúkaných pracovných miestach poskytne naše personálne oddelenie p. Vozárová a to v čase od 8.00 - 12.00 hod. na t.č.: 0903434620, alebo mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vyučený v požadovanom obore

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Odborné znalosti v oblasti opráv áut v danom odbore.

Autorizovaný predaj vozidiel zn. SEAT, NISSAN
Autorizovaný servis vozidiel zn. SEAT, NISSAN a ŠKODA
Medzinárodná kamiónová preprava áut
Predaj PHM a tovarov prostredníctvom ČS OMV

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2760857  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou