Obchodný zástupca

AutoMax Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Čadca, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
co nejdříve

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oficiální dovozce a distributor autochemie a autokosmetiky - značek, které jsou symbolem kvality a prestiže jako jsou např. WD-40®, Wunder-Baum®, Armor All®, STP®, Turtle Wax®, a další. Hledá kolegu či kolegyni pro posílení svého obchodního týmu na Slovensku - v regionu Žilina, Martin.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti
- mzdu odpovídající výkonům

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti so štruktúrovaným životopisov a telefónnym kontaktom posielajte na mailovú adresu: [email protected]

Z důvodu velkého množství uchazečů budeme kontaktovat pouze ty, kteří postoupí do užšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Očekáváme
- aktivní a komunikativní osobnost s tahem na branku
- zkušenosti s prodejem ideálně z oblasti FMCG
- znalost práce s CRM
- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků v regionu

Požadujeme:
- vlastní auto a telefon
- práce na živnostenský list

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť AutoMax Slovakia, s.r.o. je oficiálnym dovozcom olejov a mazív Shell na Slovensko. Spolu so značkovými produktmi Shell ponúka aj vysoký štandard služieb poskytovaný tímom skusených predajcov. Okrem produktov tejto značky sa spoločnosť zaoberá i predajom a distribúciou produktov WD-40, Ma-Fra, Coyote, Wunder-baum. Sídlime v Bratislave a v súčasnosti máme viac ako 120 zamestnancov Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2729060  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016