Autoelektrikár a diagnostický technik pre vozidlá Ford

AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
646 - 1 800 EUR/mesiacMzda je pohyblivá, jej výška závisí od výkonu jednotlivca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- autoelektrikárska a diagnostická práca v autorizovanom servise FORD ( ďalej sme autorizovaný servis aj pre značky VW, ŠKODA, AUDI )
- elektrické opravy osobných automobilov zn. FORD - prax v odbore "autorizovaný servis" min. 2 roky - VÝHODOU

- zázemie v prosperujúcej firme,
- motivačné ohodnotenie,
- práca v dynamickom mladom kolektíve zamestnancov,
- zamestnanecké výhody,
- školenie.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá. Svoje prefesijné životopisy spolu so žiadosťou o zamestnanie zasielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- pracovitosť
- profesionalita
- lojalita

Spoločnosť AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o. sa zaoberá záručným a pozáručným servisom, klampiarskymi a lakovníckymi prácami pre vozidlá značky ŠKODA, Seat, VW, VW Úžitkové vozidlá, Audi, Ford a SEAT a tiež predajom automobilov ŠKODA, VW, VW Úžitkové vozidlá, Ford a predajom jazdených vozidiel Das WeltAuto. Okrem toho ponúka kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a príslušenstva daných značiek.

www.autocomodex.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2122281  Megjelentetés dátuma: 16.5.2022  Alapbér (bruttó): 646 EUR/mesiac