Mechanické a montážne práce na úžitkových vozidlách

AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava V
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacMzdové podmienky budú dohodnuté pri osobnom pohovore podľa zručností a skúseností uchádzačov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážne a opravárenské práce na úžitkových vozidlách
montáž komponentov prepravných chladení do úžitkových vozidiel
montáž motorových sád prídavných kompresorov

- práca v stabilnej spoločnosti
- výhodné finančné ohodnotenie

Záujemcov o pracovné miesto prosíme poslať štrukturovaný životopis , spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov a to prostredníctvom mailu na adresu: [email protected]
Predmet mailovej správy označiť slovom "Montážny pracovník".
Na osobný pohovor budeme telefonicky kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- flexibilnosť
- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť a chuť pracovať
- čistý register trestov
- VP sk.B podmienkou

Slovenský výrobca špeciálnych prestavieb úžitkových vozidiel do 3,5t pôsobiaci na trhu už viac ako 30 rokov. Výhradný importér prepravných chladení a klimatizácií pre SR renomovaných zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 747429  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac