Automechanik Banská Bystrica

Štefan Miklas - Autocentrum Š.MIK

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1.300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého autoservisu v Banskej Bystrici prijmeme šikovného automechanika.

Pracovné miesto: Automechanik s 3-ročnou praxou (mimo školskej praxe) šikovný,zodpovedný, samostatný s chuťou do práce. NÁSTUPNÝ PLAT V ČISTOM 600 až 1.000 Eur,- .

Sme mladý dynamický kolektív a vždy vyjdeme v ústrety šikovnému, zodpovednému a lojálnemu zamestnancovi.

Voľné víkendy
Obedy GRATIS
Pravidelné finančné odmeny
13. plat
Po skúšobnej dobe podpis zmluvy na dobu neurčitú

Záujemcovia o pracovnú pozíciu volať na tel.č. 0908 947 026 p.Miklas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovedný, samostatný, flexibilný, šikovný automechanik s chuťou do práce. 3-5 rokov prax mimo školskej praxe.

Autoservis Š.MIK pôsobí v Banskej Bystrici - časť Majer od roku 2009.

Vďaka modernej a veľmi dobre vybavenej dielni, odbornosti našich automechanikov a skúsenostiam sme schopní plniť náročné požiadavky našich klientov. Ponúkame kompletný servis všetkých značiek vozidiel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1604823  Megjelentetés dátuma: 11.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 1.300 EUR/mesiac