Local Business manager AVIS

Auto Gábriel, s r.o. Košice

Miesto práce
Ulica osloboditeľov 70, Košice
Termín nástupu
02.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• propagácia a predaj služieb/ produktov autopožičovne
• spoznať a zhodnotiť trh, dopyt a priamych konkurentov
• stanovenie cieľov a stratégie na ich dosiahnutie
• zodpovednosť za predajné výsledky
• reporting, finančná analýza
• vedenie kompletnej agendy požičovne
• management predajného vzťahu/ zákazníka
• akvizičné činnosti
• kompletná starostlivosť o vozový park
• komunikácia so zákazníkmi – od prvého kontaktu až po konečné odovzdanie vozidla
• administratívna činnosť od pripravenia zmlúv až po konečné vyúčtovanie služby
• udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
• komunikatívny, schopný pracovať samostatne
• silné organizačné schopnosti

Vzdelávací proces a profesionálny rast
Zamestnanecký motivačný a provízny systém
Sociálny program pre zamestnancov

Do užšieho kola budú zaradené životopisy, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:
1. motivačný list
2. životopis
3. fotografia
4. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu.
Informácie po telefóne nepodávame.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti Auto Gabriel, s.r.o. v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme komunikatívneho, flexibilného, spoľahlivého zamestnanca, ktorý je schopný pracovať samostatne a má silné organizačné schopnosti. Očakávame, že je navyknutý pracovať iniciatívne, že je pripravený poskytnúť nadpriemerný výkon.

Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi a Škoda
Predaj a servis jazdených vozidiel Das WeltAuto
Autopožičovňa RentAuto www.rentauto.sk
www.gabriel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1633362  Megjelentetés dátuma: 8.3.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou