Letecký mechanik-začiatočník- vhodné aj bez skúseností

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 383 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu. Vstúp do fascinujúceho sveta údržby dopravných lietadiel. Nevadí, že nemáš skúsenosti, zaškolíme si ťa a máš šancu stať sa profesionálom! Ak si technický typ, ktorý miluje vŕtanie, rozoberanie, skladanie, opravovanie, tak hľadáme práve teba!

Tvojou úlohou bude vykonávanie jednoduchých pomocných prác, súvisiacich s opravou a údržbou lietadiel. ATB je údržbová organizácia, ktorá ponúka prácu v prostredí veľkých dopravných lietadiel.

Neboj sa naštartovať svoju kariéru, nebudeš na to sám! Vždy pracuješ pod dohľadom skúseného certifikovaného personálu, až raz sa aj z teba možno stane certifikovaný profesionál. Ukáž nám, že si šikovný! Kariérny rast je u nás vítaný!

TOTO JE PRACOVNÁ PONUKA, KTORÁ PRÁVE LETÍ!

TAK SA JEJ RÝCHLO CHYŤ A LIETAJ V TOM S NAMI!

Ponuka je vhodná aj pre ženy, ktoré sú technicky-manuálne zručné.

- Garantované zvýšenie platu po 1. roku, po 2. roku a po 5. roku od vzniku prac.pomeru
- Finančný príspevok na jazykové vzdelávanie
- Multisport karta
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok pri narodení dieťaťa 300 eur
- Referenčný program 500 € za odporúčenie nového kolegu
- Príspevok na získanie preukazu Leteckého mechanika/part 66
- Príspevok na dochádzku podľa internej smernice
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Pitný režim, vitamíny, teambuildingové aktivity, Family day

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ak ťa zaujíma práca v prostredí leteckého priemyslu a chceš sa dozvedieť viac o prácach vykonávaných v našej dielni pošli svoj životopis na [email protected]. Nevadí, ak zatiaľ nemáš pracovné skúsenosti, kde je vôľa, tam je cesta. U nás máš možnosť aj profesijného rastu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

LETECKÉ VZDELANIE- nie je podmienkou. Je výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna, technická zručnosť (Podmienka)
- Zmysel pre tímovú prácu
- Práca vhodná aj pre absolventa, aj ženu
- Pracovný čas je od 7:00 do 17:30 (V systéme: 4 dni sa pracuje/4 dni voľno/4 dni sa pracuje/2 dni voľno)
- BEZÚHONNOSŤ - vzhľadom na miesto pôsobenia spoločnosti - vo vyhradenom bezpečnostnom priestore letiska - sa vyžaduje bezúhonnosť kandidáta

Austrian Airlines Technik-Bratislava, s.r.o., or ATB for short, was founded and built up in order to provide first-class base maintenance specifically for Fokker 70 and Fokker 100 aircrafts. We were established at the end of 2006, as a subsidiary of the Austrian Airlines AG (registered and located in Vienna, Austria). Our home at the Bratislava Airport is just a 65 km drive on highway from Vienna International Airport (VIE).
We currently hold an EASA Part-145 Approval issued by the CAA of the Slovak Republic (SK.145.011.) with an access to the latest equipment and operate with up-to-date processes and procedures and CASA Approval Certificate Part 145 of the Civil Aviation Safety Regulation 1998 (CASR).

With skilled technicians who have an average of 15 years of experience in the industry we have enough heavy maintenance experience on Fokker 70/100 Aircraft to predict common findings, and advise our customers of possible future outcomes and system behaviors.

(Specialized Base Maintenance Provider for Fokker 70/100, Embraer 170/190 and Bombardier Q400, Airbus A220)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1951092  Megjelentetés dátuma: 13.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 383 EUR/mesiac