Skladník / WH Keeper

AUO (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, 911 05, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za príjem, skladovanie a výdaj materiálu
- zabezpečovanie plynulého toku materiálu
- práca v sklade s regálovým systémom (doplňovanie do regálov s pomocou nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíkov)
- príprava tovaru na expedíciu
- vedenie predpísanej skladovej evidencie a inventarizácia skladu
- obsluhovanie skenerov
- práca s informačným systémom
- starostlivosť o zverené pracovné prostriedky (VZV, paletové vozíky)
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- dodržiavanie smerníc BOZP

* využitie moderných technológii
* príjemný kolektív
* dôsledné zaškolenie

* 13-ty plat

Ďakujeme za Váš záujem, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

* platné oprávnenie na vedenie VZV
* skúsenosti s prácou v regálových systémoch min. 1 rok
* práca s PC a čítačkou čiarových kódov
* samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

• AUO (Slovakia), s.r.o. sa ako najväčšie LCD opravárenské centrum v Európe zameriava na opravu LCD modulov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1057423  Megjelentetés dátuma: 15.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou - podľa skúseností kandidáta