Stavebný inžinier

ATRIOS group

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
1 800 EUR/mesiacJe pre nás dôležité aby si bol v práci spokojný. Preto sa snažíme nájsť pre každého čo najlepší spôsob motivácie. Bonusy k platu, školenia, zaujímavé teambuildingové akcie a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás máme vždy dostatok dobrej nálady a ešte lepšej kávy. K tomu skvelých kolegov s ktorými je radosť pracovať. A potom projekt, ktorý treba dokončiť v termíne. To je u nás hlavná náplň práce. Orientujeme sa na výsledky, nie na byrokratické a nezmyselné náplne práce, ktoré nikoho nebavia.

Baví nás keď členovia nášho tímu rastú a vzdelávajú sa v tom, čo sami chcú. A my to radi podporujeme.

POĎ K NÁM ROBIŤ TO, ČO ŤA BAVÍ!

Príď sa k nám pozrieť a uvidíš sám. Alebo pozri našu stránku www.atrios.sk, či náš profil na Facebooku.

U NÁS JE TOTIŽ RADOSŤ PRACOVAŤ!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ukončil si vysokú školu so stavebným zameraním? Pracoval si v projekcii aspoň 5 rokov? Baví ťa projektovať stavby, či ich modelovať v 3D? Máš skúsenosti so samostatným vedením projektov a ich riadením. Oslovil ťa BIM a chceš sa v ňom ďalej zdokonaľovať? Rád pracuješ v tíme a v tom najlepšom pracovnom prostredí kde je okrem práce aj zábava?

TAK POTOM SI TO TY!

Naša spoločnosť patrí do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou ATRIOSU.

Pod značkou ATRIOS vzniká na Slovensku množstvo projektov. Za každý náš úspech vďačíme aj našim partnerom, ktorí s nami radi robia opakovane.

V ATRIOSE máme radi kávu, teda veľmi veľa kávy. Radi športujeme a podporujeme tak tímového ducha. Máme radi zábavu a vždy oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne je nás 30 a sídlime na najvyššom, dvadsiatom poschodí myhive Vajnorská (pri OC VIVO). Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1325648  Megjelentetés dátuma: 4.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac