Administratívny pracovník s nemeckým jazykom

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Námestie SNP 14, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s nemecky hovoriacimi partnermi v oblasti ošetrovateľstva - vyžadujeme aktívnu znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom.
- Zabezpečovanie obchodných stretnutí a získavanie nových obchodných partnerov.
- Podieľanie sa na vytváraní dlhodobých vzťahov s existujúcimi partnermi.
- Prieskum zahraničných trhov v oblasti poskytovania sociálnych služieb.
- Neustála kontrola a informovanie sa o platnej legislatíve na Slovensku aj v zahraničí.
- Vyhľadávanie a výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície v zahraničí.
- Vedenie výberových pohovorov - overovanie pracovných skúseností a znalosti nemeckého jazyka kandidátov.
- Práca s PC: Word, Excel, PowerPoint, E – mail.
- Kompletizácia listín, zmlúv a životopisov.

- Zabezpečené bezplatné ubytovanie v centre mesta Banská Bystrica
- Zabezpečené stravovanie formou stravných lístkov
- Po skúšobnej dobe, t.j. 3 mesiace je možnosť navýšenia platu
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Maximálna podpora nášho tímu
- Perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti
- Možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- Voľné vstupy na mestskú plaváreň
- Firemné akcie - Teambuildingy
- Iné benefity

Prosím pošlite nám Váš životopis na [email protected] v slovenskom jazyku a motivačný list v nemeckom jazyku. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

záujemcovia o prácu v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom, ovládanie gramatickej a štylistickej stránky jazyka (úroveň C1),
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovedný prístup k práci
- Tímový hráč
- Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
- Komunikatívnosť a empatia

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2057654  Megjelentetés dátuma: 23.3.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou