Konzultant pre zákazníkov ERP v hoteliérstve a gastronómii

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy: od 840 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto príležitosť je ideálna pre toho, kto hľadá aktívnu prácu, pri ktorej využije svoje komunikačné zručnosti a všeobecný prehľad. Ponúkame zamestnanie, v ktorom vítame kreatívneho a technicky zdatného človeka, ktorý nechce "sedavé" zamestnanie, ale má rád zmeny, informačné technológie a vie si predstaviť byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy. Pracovať budeš s najetablovanejšími a najvýznamnejšími IS v rámci hotelových a reštauračných služieb na Slovensku - Asseco Horec a Asseco BlueGastro. Budeš súčasťou dynamického tímu, kde máš možnosť presadiť aj osobnú iniciatívu.

30% Analýza potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb a implementácia systémov na základe požiadaviek zákazníka.

30% Poskytovanie technickej podpory zákazníkom, poradenstvo a konzultácie so zákazníkom, denný hotline.

20% Vytváranie školiaceho materiálu a uskutočňovanie hromadných školení pre zákazníkov.

10% Podpora obchodných aktivít - spolupráca na tvorbe cenových ponúk a zmlúv.

10% Starostlivosť o plynulú a efektívnu komunikáciu medzi klientom a dodávateľom.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- chuť učiť sa nové veci
- vodičšký preukaz: skupina B - aktívny vodič

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2639195  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy: od 840 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.