Predajca nábytku (ASKO - NÁBYTOK, Prievidza)

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o., Nedožerská cesta, Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
Ihneď, prípdadne dohodou
provízie závisia na dosiahnutých výsledkoch (590 - 1180 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odborné poradenstvo zákazníkovi
  • navrhovanie a plánovanie nábytkových zostáv
  • zabezpečenie a starostlivosť o výstavu tovaru
  • ochota učiť sa novým veciam
  • uzatváranie kúpnych zmlúv, zodpovednosť za ich správnosť
  • zodpovednosť za poriadok vo zverenej časti predajne a vo svojom sortimente

Ponúkame
  • zaujímavú a kreatívnu prácu v príjemnom prostredí
  • zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
  • motivujúci provízny systém odmeňovania
  • príspevok na stravovanie - stravné lístky
  • zamestnanecké zľavy
  • dôkladné zaškolenie a zapracovanie

Informácie o výberovom konaní

SVOJ ŠTRUKTUROVANÝ PROFESIJNY ŽIVOTOPIS ZASIELAJTE NA:
[email protected]
V prípade, že nebudete kontaktovaný do 14 dní od odoslania Vášho životopisu, považujte pre tentokrát výberové konanie z našej strany za ukončené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdelanie
  • prax v predaji uvedeného sortimentu výhodou
  • znalosť práce s PC
  • orientáciu na zákazníka, schopnosť obchodné argumentácie
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • flexibilita
  • samostatnosť, spoľahlivosť, pracovitosť
  • trestná bezúhonnosť

ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o, je spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu s nábytkom ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Od roku 2011 je ASKO súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny PORTA.
S našimi 22 pobočkami patríme dnes k najlepším a najúspešnejším predajcom nábytku ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Naša firemná filozofia sa od začiatku opiera o spoľahlivosť, angažovanosť a čestnosť vo vzťahu ako k našim zákazníkom, tak aj k našim zamestnancom a dodávateľom. Tento koncept je základným kameňom nášho úspechu.
ASKO - to je priateľské poradenstvo, najlepší servis, obrovský výber, skutočné cenové výhody ale predovšetkým osobná blízkosť k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vedoucí Prievidza
E-mail: poslať životopis
ID: 2749297  Megjelentetés dátuma: 19.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: provízie závisia na dosiahnutých výsledkoch (590 - 1180 Eur)