Dielenský majster

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizuje a riadi opravy motorových vozidiel
Zodpovedá za účelnú organizáciu práce, hospodárne a kvalitné prevedenie prác
Preberá od zákazníka vozidla do opravy
Práca so zákazkovými listami a objednávkami

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (3.pilier)
Zamestnanecká zľava na cestovanie do zamestnania

Žiadosti so štrukturovaným životopisom a s vyjadrením, že dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. zasielajte na mailovú adresu: [email protected]. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske - technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

organizačné schopnosti
Skúsenosti so servisom a problematiku náhradných dielov autobusov alebo nákladných vozidiel výhodou
Flexibilná, dynamická osobnosť
Pozitívny a zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť, bezúhonnosť

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je jedným z popredných poskytovateľov osobnej dopravy v Európe, zamestnáva vyše 34 600 ľudí a ročne prepravuje 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. Je súčasťou Deutsche Bahn (DB), jednej z vedúcich spoločností v oblasti osobnej a logistickej dopravy na svete a je zodpovedná za regionálne služby v oblasti osobnej dopravy DB mimo Nemecka. Prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.
Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2731530  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou