Barman vo fresh bare - Aktívna práca na prevádzke Fruitisimo Central, Avion - 800eur

ARNB SK, s.r.o.

Miesto práce
Kutuzovova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov vždy s úsmevom
- príprava drinkov z čerstvého ovocia
- tréning a rozvoj zamestnancov (brigádnikov)
- administratíva spojená s chodom prevádzky po dohode s nadriadeným

- zamestnanecká karta (50% zľava na náš sortiment)
- flexibilná pracovná doba
- stravné lístky
- práca v mladom usmievavom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu
- záruka tréningového programu
- firemné súťaže s finančým ohodnotením
- provízia z predaja doplnkového tovaru

Záujemcov prosím aby spolu so životopisom posielali aj fotografie.
Na túto prácu sa vyžaduje zdravotná spôsobilosť (potravinársky preukaz)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme usievavú, energickú osobu, ktorá miluje svoju prácu a zodpovedá naším požiadavkám.

Fruitisimo je najovocnejší bar v tvojom okolí. Nájdeš ho na viac ako 70 miestach v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a čoskoro aj v Nemecku. Cez svoj taliansky názov, ktorým demonštruje svoju vášeň pre ovocie, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo najlepšie vystihuje slogan LIVE WHAT YOU LOVE, teda zdravý aktívny životny štýl, zábava, úsmev a vášeň pre to, čo Fruitisimo robí. Aj v tom vidí Fruitisimo svoju prednosť: „Čo je náš tajný recept? Nie sú to rýchlejšie mixéry ani výkonnejšie odšťavovače. Je to o ľuďoch. Milujeme, čo robíme, a to spoznáte pri každej návšteve.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3157284  Megjelentetés dátuma: 27.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 + provízie z predaja