Generálny manažér herní

Arios, s.r.o.

DIAMOND GAME CLUB, Bratislava, okres Žiar nad Hronom, okres Martin, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Prešov, Košice, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za celkovú prevádzku všetkých herní špecializujúcich sa na výherné hracie automaty,
- zodpovednosť za rozšírenie existujúcich jednotiek a otvorenie ďalších herní,
- spolupodieľanie sa pri výbere nových zamestnancov, následné vzdelávanie, školenie, hodnotenie a disciplinárne opatrenia pri porušení pracovného poriadku zamestnancov,
- spolupráca s marketingovým oddelením pri organizovaní akcií ako i samotnej propagácii herní,
- zodpovednosť za organizáciu, koordináciu a kontrolu rozpočtu jednotlivých herní, finančné plánovanie, riadenie nákladov,
- výber a nákup herných zariadení,
- dosahovanie stanovených krátkodobých a dlhodobých cieľoch podľa pokynov majiteľa,
- riadenie a priama zodpovednosť za prevádzkových manažérov jednotlivých herní,
- pravidelný (týždenný, mesačný, kvartálny) reporting výsledkov majiteľovi spoločnosti,
- organizácia a vedenie porád,
- efektívna spolupráca a komunikácia so všetkými zamestnancami jednotlivých herní,
- vedenie rokovaní a udržiavanie kontaktov s kľúčovými klientmi,

- veľmi zaujímavá práca v neustále rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- možnosť profesijného a osobnostného rastu,
- zaujímavý a motivujúci systém finančného ohodnotenia,
- zaujímavé teambuildingové akcie,
- možnosť sebarealizície
- služobný telefón, notebook, auto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

DIAMOND GAME CLUB - sieť luxusných herní, ktoré ponúkajú možnosť zahrať si výherné hracie automaty, poker a ruletu.
Naše prevádzky Diamond Game Club aktuálne nájdete v týchto mestách:
- Trnava, Košice, Martin, Žiar nad Hronom, Levice, Sereď, Trebišov, Prešov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hazard

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- schopnosť pracovať pod tlakom, odolnosť voči stresu,
- tímový hráč,
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- schopnosť viesť a motivovať tím k požadovaným výkonom,
- kreativita, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
- výborný time management,
- bezúhonnosť,
- časté cestovanie v rámci celého Slovenska je súčasťou výkonu pracovnej pozície,
- vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič,
- relevantné skúsenosti min 5 rokov z prostredia herní na riadiacej pozícii sú nevyhnutnosťou,
- príjemné a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť Arios s.r.o je privátna investično - obchodná spoločnosť, ktorá dynamicky rozvíja svoju činnosť vo viacerých oblastiach podnikania. Prostredníctvom našich dcérskych spoločností zamestnávame viac ako 500 zamestnancov a profesionálov v oblastiach financií, realít, personalistiky, prevádzkových, distribučných a sociálno-zdravotných služieb. Svoju činnosť realizujeme prostredníctvom našich pobočiek na území Slovenskej a Českej republiky. Našou snahou je vnímať, vyhľadávať a uspokojovať požiadavky existujúcich a nových zákazníkov a prinášať im konkurenčne výhodné riešenia odpovedajúce ich potrebám. Rovnako byť stabilným a vyhľadávaným zamestnávateľom špičkových a motivovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2388500  Megjelentetés dátuma: 11.1.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou